Mulla on sivut

Käykääpä sivulla www.expage.com/simsjutut

ANTEEKSI MAINOSTUS
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eihän tuolla oo mitään muuta kun toi kisa ja sun maili osote!!!!! voisit (jos osaat) laittaa sinne jotain muuakin Sorry ei pahalla =(

Äänestä

Anteeks vaan mut kysymyksesi olivat pyllystä. Ei millään pahalla vaan kun kaikilla ei ole sitä simssii jossa voi lähtee kaupungille tai jotain. Ei mulla ainakaa niin voisit varmaan tehä kaikille simsseille eri kyssät. Tai vain ykkössimssistä. Tai unohdat noi sims jutut ja laitat vaikka linkki sivun erilaisille simssi sivuille ja muutama kullattu pönttö ladattavaksi.

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jopeli kirjoitti:

Käykääpä sivulla www.expage.com/simsjutut

ANTEEKSI MAINOSTUS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu