ihanan raikas kevät aamu,lintujen konsertti on huuma vielä ennen liikenteen melua.Onko Elsiaman haaste vielä voimassa.Aamuisin ja iltaisin mieluiten lenkkeilee päivällä meinaa olla tukalampaa reippaasti kävellä.Muutama kilokin karissut siinä sivussa housuista huomaa kun vyön saisi laittaa.
Lääkityksen alettua tuntui,ettei yksikään kilo lähde millään keinoa.Mukavaa alkavaa päivää kaikille:)
Lääkityksen alettua tuntui,ettei yksikään kilo lähde millään keinoa.Mukavaa alkavaa päivää kaikille:)
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oikein hyvää Tiistai-iltaa Iralle ja tsemppiä liikunta/paino asiaan,itselläkin on jonnekkin hukkunut 7kg nyt kun voi olla ulkona paremmin=)
hienosti olet saanut painon putoamaan 7 kg tuntuu jo vaatteissakin.Hassuinta on kun ei tiedä minkä kokoisia vaatteita ostaa,kun välillä laihtuu ja välillä lihoaa,heh jos varaa olisi ostaisi
joka kokoa olevia vaatteita,ei koskaan kiristäisi,eikä putoaisi päältä:)
Mukavaa alkavaa päivää,yritään nauttia tästäkin päivästä.