JÄTTIKÖ PENA

onko kyseessä vanhan pelimiehen uusi harhautus?
Muutto takaisin syksyllä ja takaisin valtuustoon vasemmistoliiton tai kokoomuksen riveissä.
Ei kai sentään. Olisi liian mietoa Penalle.

VEIKKAUS: PENA PALAA HATTULAN VALTUUSTOON KRISTILLISDEMOKRAATTINA!!
2459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei se mihinkään oikeasti muuttanut. Siirtyi kirjoille Hämeenlinnaan mutta asuu edelleen Herniäisissä. Luulen että on ehdolla Hämeenlinnan kaupunginvaltuustoon syksyn vaaleissa. Puolueveikkaus on Perussuomalaiset.

Äänestä
  • meniskös mun veikkaus noin pahasti pieleen. Siis PerSu. No toisaaltahan se sotis Penan tyyliin kun tikku paskaan, niin kun sanotaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MEIDÄT VAI.. kirjoitti:

onko kyseessä vanhan pelimiehen uusi harhautus?
Muutto takaisin syksyllä ja takaisin valtuustoon vasemmistoliiton tai kokoomuksen riveissä.
Ei kai sentään. Olisi liian mietoa Penalle.

VEIKKAUS: PENA PALAA HATTULAN VALTUUSTOON KRISTILLISDEMOKRAATTINA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu