kesäistä

mahla

täysin keksittyä, mutta minä ainakin kokisin ihan mielelläni. ;)

**************************************************
Aurinko paistoi kuumasti ja sai matkustajat hikoilemaan. Suljin kirjani, ja otin laukkuni valmiiksi kuultuani "Hetken kuluttua Tampere"-kuulutuksen. Olin menossa perhetuttuni maatilalle kesätöihin. Maatila sijaitsi Tampereelta n. 50km itään päin. Perheen isä, Tuomo oli jäänyt leskeksi kaksi kesää sitten, ja perheen kaksi poikaa olivat jääneet hänelle. Olli ja Henri olivat molemmat noin parikymppisiä, varsin komeita jätkiä. Pienenä me olimme viihtyneet hyvin yhdessä, ja vieläkin meillä juttua riitti ihan kiitettävästi.
Juna pysähtyi sihahtaen. Astuin ulos ja tähyilin näkyisikö poikia. Olli seisoikin vähän matkan päässä. Kävelin hänen luokseen laukkuani perässä raahaten, ja heittäydyin hänen kaulaansa. Ollilla oli ohut t-paita ja farkut.
-Tervetuloa! Sä olet muuttunut sitten viime kerran, hän myhäili. Näin Ollin vilkuilevan toppini läpi nöpöttäviä nännejäni. Sen farkkujen etumuksessa näkyi outo pullistuma. Mua alkoi kiihottaa, ehkä tänä kesänä mä menettäisin neitsyyteni.
Me ajeltiin hiljalleen kohti maatilaa ja kertoiltiin kuulumisiamme. Olli kertoi perivänsä tilan, ja että Henri oli ajautunut mukaan mallibisneksiin. Sen se sanoi jotenkin halveksuvasti, maalainen kun oli niin ei kai ymmärtänyt hyvän päälle. Vihdoin me ajoimme pihaan ja pääsimme ulos kuumasta autosta. Tuomo ja Henri tulivat moikkaamaan, ja Tuomo sanoi että sauna olisi varmaan kohta lämmin. Hän näytti minulle huoneen jossa olisin sen ajan kun täällä viipyisin. Huone sijaitsi toisessa rakennuksessa, siinä missä saunakin oli.
Katselin vähän aikaa paikkoja ja sitten päätin mennä saunaan. Riisuin vaatteeni saunaneteiseen ja astuin suihkuhuoneeseen. Ajattelin käyväni välillä uimassa, joten olin ottanut bikinini mukaan. Avasin saunan oven, ja kivetyin paikalleni. Henri ja Olli olivat saunomassa ja molemmat tuijottivat alastonta vartaloani ihaillen.
-Sori... Mä en tienny et te ootte täällä... sopersin häkeltyneenä.
-Ei se mitää, tuu vaan lauteille. Kyllä tänne aina yks mahtuu. Hetken epäröityäni päätin rohkaista mieleni ja istahdin Henrin viereen. Pilluni alkoi kostua pikkuhiljaa nähdessäni jätkien suht isot kalut. Molemmat yrittivät peitellä seisokkejaan, mutta eivät onnistuneet siinä. Hetken vain istuimme hiljaa siinä, kunnes minua alkoi kiihottaa niin kovasti, että sanoin meneväni pesulle. Heti suihkuhuoneeseen päästyäni otin löylykauhan ja aloin tunkemaan sen vartta märkään pilluuni. Laukesin hetken kuluttua ynähtäen, ja säikähdin. Olli oli katsonut puuhiani melko läheltä, ja katsoi nyt minua kiiltävin silmin.
-Sä voit pestä mun selän jos haluut... kuiskasin. Olli käveli jähmeänä luokseni ja alkoi varovasti hieromaan rintojani takaapäin. Hänen kova kullinsa painautui selkärankaani vasten. Mumisin jotain epämääräistä kun Olli alkoi suudella niskaani. Hän käänsi minut ympäri ja alkoi nuolemaan nännejäni samalla puristellen C-kupin kiinteitä rintojani.
***********************************
jatkuuko?

5

5183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen

      ihmeessä.Hyvältä kuulostaa.

    • Susa

      et voi noin hyvää stooria jättää kesken..:)

    • Mä vaan

      Jatka!Tuli niin ihana olo lukiessani!

    • Riku

      Jatkaah. =) Se oli ihana.

      • Jatka!!

        Eli siis Jatka!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      63
      5152
    2. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      252
      4198
    3. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      57
      3818
    4. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      137
      2196
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      22
      1562
    6. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      60
      1186
    7. Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!

      Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk
      Tv-sarjat
      6
      929
    8. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      872
    9. entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin

      että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä
      Sinkut
      137
      847
    10. Ajattelen sinua

      Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii
      Ikävä
      31
      827
    Aihe