täysin keksittyä, mutta minä ainakin kokisin ihan mielelläni. ;)
**************************************************
Aurinko paistoi kuumasti ja sai matkustajat hikoilemaan. Suljin kirjani, ja otin laukkuni valmiiksi kuultuani "Hetken kuluttua Tampere"-kuulutuksen. Olin menossa perhetuttuni maatilalle kesätöihin. Maatila sijaitsi Tampereelta n. 50km itään päin. Perheen isä, Tuomo oli jäänyt leskeksi kaksi kesää sitten, ja perheen kaksi poikaa olivat jääneet hänelle. Olli ja Henri olivat molemmat noin parikymppisiä, varsin komeita jätkiä. Pienenä me olimme viihtyneet hyvin yhdessä, ja vieläkin meillä juttua riitti ihan kiitettävästi.
Juna pysähtyi sihahtaen. Astuin ulos ja tähyilin näkyisikö poikia. Olli seisoikin vähän matkan päässä. Kävelin hänen luokseen laukkuani perässä raahaten, ja heittäydyin hänen kaulaansa. Ollilla oli ohut t-paita ja farkut.
-Tervetuloa! Sä olet muuttunut sitten viime kerran, hän myhäili. Näin Ollin vilkuilevan toppini läpi nöpöttäviä nännejäni. Sen farkkujen etumuksessa näkyi outo pullistuma. Mua alkoi kiihottaa, ehkä tänä kesänä mä menettäisin neitsyyteni.
Me ajeltiin hiljalleen kohti maatilaa ja kertoiltiin kuulumisiamme. Olli kertoi perivänsä tilan, ja että Henri oli ajautunut mukaan mallibisneksiin. Sen se sanoi jotenkin halveksuvasti, maalainen kun oli niin ei kai ymmärtänyt hyvän päälle. Vihdoin me ajoimme pihaan ja pääsimme ulos kuumasta autosta. Tuomo ja Henri tulivat moikkaamaan, ja Tuomo sanoi että sauna olisi varmaan kohta lämmin. Hän näytti minulle huoneen jossa olisin sen ajan kun täällä viipyisin. Huone sijaitsi toisessa rakennuksessa, siinä missä saunakin oli.
Katselin vähän aikaa paikkoja ja sitten päätin mennä saunaan. Riisuin vaatteeni saunaneteiseen ja astuin suihkuhuoneeseen. Ajattelin käyväni välillä uimassa, joten olin ottanut bikinini mukaan. Avasin saunan oven, ja kivetyin paikalleni. Henri ja Olli olivat saunomassa ja molemmat tuijottivat alastonta vartaloani ihaillen.
-Sori... Mä en tienny et te ootte täällä... sopersin häkeltyneenä.
-Ei se mitää, tuu vaan lauteille. Kyllä tänne aina yks mahtuu. Hetken epäröityäni päätin rohkaista mieleni ja istahdin Henrin viereen. Pilluni alkoi kostua pikkuhiljaa nähdessäni jätkien suht isot kalut. Molemmat yrittivät peitellä seisokkejaan, mutta eivät onnistuneet siinä. Hetken vain istuimme hiljaa siinä, kunnes minua alkoi kiihottaa niin kovasti, että sanoin meneväni pesulle. Heti suihkuhuoneeseen päästyäni otin löylykauhan ja aloin tunkemaan sen vartta märkään pilluuni. Laukesin hetken kuluttua ynähtäen, ja säikähdin. Olli oli katsonut puuhiani melko läheltä, ja katsoi nyt minua kiiltävin silmin.
-Sä voit pestä mun selän jos haluut... kuiskasin. Olli käveli jähmeänä luokseni ja alkoi varovasti hieromaan rintojani takaapäin. Hänen kova kullinsa painautui selkärankaani vasten. Mumisin jotain epämääräistä kun Olli alkoi suudella niskaani. Hän käänsi minut ympäri ja alkoi nuolemaan nännejäni samalla puristellen C-kupin kiinteitä rintojani.
***********************************
jatkuuko?
kesäistä
mahla
5
5135
Vastaukset
- nainen
ihmeessä.Hyvältä kuulostaa.
- Susa
et voi noin hyvää stooria jättää kesken..:)
- Mä vaan
Jatka!Tuli niin ihana olo lukiessani!
- Riku
Jatkaah. =) Se oli ihana.
- Jatka!!
Eli siis Jatka!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2454452Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1232899Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412652Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?811644Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1161528- 501238
- 851164
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2031054- 591003
- 45996