Jo 52.587 asuntoa myymättä!!

2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tyfnerolle näkyy kelpaavan asunnoksi vaikka sitten kuusen alus rakentamattomalla tontilla.

Mikä on tyfneron varallisuus huomioonottaen ihan realistinen tavoite.

Äänestä

Tyfnyperse luulee kaikkia etuoven kohteita asunnoiksi...

BUBUUBHAHAHHHAA

Vittu te olette TYHMIÄ

NAM
MAISKIS

BYBYYBHÄHÄÄHÄH

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etuovi.com kirjoitti:

Siellä se kuplakämppä on

http://kuluttaja.etuovi.com/crometapp/product/realties/common/public/index.jsp?portal=eo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu