Seisooko jos pääsee ajaan

Mulla seisoo aina kun ajan erkkua.
41497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kielimuuri!

Äänestä
  • niin mikä seisoo järki vai

    Äänestä

  • jj,,jj kirjoitti:

    niin mikä seisoo järki vai

    Lerppua! Ja se tarkkoitti vastaantulevaa liikennettä!!

    Äänestä

eikä varrsinkaan seiso kun näkee erikoiskuljetuksen.
sitte seisoo ku näkee tyttöystävän vähäpukeisena.1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ERIKOISKULJETUSTA kirjoitti:

Mulla seisoo aina kun ajan erkkua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu