Suosikkien

Miten saan kavennettua kirjanmerkkien alasvetopalkkia Mozilla Firefoxissa? Mulla käyttiksenä vista.
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

erilaisia teemoja?
Kokeilisin vaihdella niitä tai ladata uusia.
Uudelleenasennuskin tulee häivähdyksenomaisesti mieleen.

Äänestä

Olen kokenut käyttäjä mutta nyt ei jaksa lähteä arvailemaan kädettömien oman keksimiä termejä joten

1 paina prtsc nappia
2 avaa paint
3 liitä
ympyröi se mitä meinaat
4 tallenna
5 imageshack.us
6 HOST
7 linkki takaisin tänne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alasvetopalkki kirjoitti:

Miten saan kavennettua kirjanmerkkien alasvetopalkkia Mozilla Firefoxissa? Mulla käyttiksenä vista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu