Laguunaa

95-98 vuosimallit ei farmarilagunat. Ajettu noin 150 -200 000 km. Pitääkö kuljettaa enemmän huoltamon väliä kuin omaa mukaavaa ajoa eli vuodessa huimat 10 000 km.
1478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itellä oli 2,0 -97 rellun koneella,kone toimi ihan moitteetta,mutta sähköpuolella oli pikkuhäikkää.vaihdoin kaikki etupään ja takapään kuluvat osat uusiin eikä ollut mitään kitinöitä tai vastaavaa.Ajettu melk.200tkm.Noi kannattaa katsoa,että on vaihdettu muuten tulee itelle turhan kalliiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuunoilija kirjoitti:

95-98 vuosimallit ei farmarilagunat. Ajettu noin 150 -200 000 km. Pitääkö kuljettaa enemmän huoltamon väliä kuin omaa mukaavaa ajoa eli vuodessa huimat 10 000 km.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu