HäTä!

Kertokaa mulle nopeesti joku virusturva ei. ''palomuuri''..... eikä sitä ElISAN virusturvaa!! sen pitää olla iLMAINEN !!
4665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • onko antivir hyvä!?!?!?!?! ....siihen ei löydy päivityksiä!

    Äänestä

  • Minä kirjoitti:

    onko antivir hyvä!?!?!?!?! ....siihen ei löydy päivityksiä!

    Löytyy siihen päivityksiä. Päivitykset haetaan näin: File-->Start AntiVir Main Program, sitten klikkaat sitä kuvaketta missä lukee "Internet update". Ihan hyvä se on ilmaiseksi virustorjuntaohjelmaksi.

    Äänestä

  • Minä kirjoitti:

    onko antivir hyvä!?!?!?!?! ....siihen ei löydy päivityksiä!

    Kokeile tätä:http://www.avast.com/ saat ainakin muutaman kuukauden jakson Avast4 ilmaiseksi,on muutoin helppo käyttää ja päivittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VirusTurva kirjoitti:

Kertokaa mulle nopeesti joku virusturva ei. ''palomuuri''..... eikä sitä ElISAN virusturvaa!! sen pitää olla iLMAINEN !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu