onko muita amstaffin omistajia
ittellä 7 kk vanha uros
ittellä 7 kk vanha uros
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Meillä on kohta 9kk ikäinen amstaffi-poika. Ihana ja hellyttävä "sylikoira" edelleen. Kolmas parisänky on meidän perheessä menossa, mutta saahan noita;) Missäpäin Suomea asustelet? Itse asutaan HKI:ssä.
me asutaan valkeakoskella
ootteko tulos päänäyttelyyn?
me mennään kokeileen onneamme!
vaikka ei olla täysin rodunomaisia.
Et haluais laittaa omaa e-mail osoitettasi? Itse en heluaisi "julkaista", koska se on työpaikan osoite.
en tiiä tuliko edelliset
viestit kun en saanu niitä tuleen kone sano että olet jo lähettänyt samanlaisen viestin
saas nähä tuleeko tääkään mun osoite on [email protected]
Elikkäs löytyy vajaa 2v narttu ja sen 7 2viikkosta pienen pientä murkulaa..
sulla on sit ihan mukavasti niitä.
aijotko jättää itsellesi pentua?
Olen kyllä hieman miettinyt jos jättäisin yhden tytyn..mutta kun seuraavasta pentueesta voisin saada sinisen valkoisin merkein, etsin sinistä urosta sulhoksi ensi vuodelle. Silloin en voisi siitä pentueesta enää jättää itselleni mitään, sijoittaa tietty voisin mutta.. saas nähdä miltä tämä tyty näyttää tuossa pikkaisen isompana. Käys tiiraamassa meidän laumaa sivulla www.sunpoint.net/~kingkalle
kävin kattomassa pentuja kyllä ne oli suloisia.
mäkin oon aatellu kun otan seuraavan amstaffin
ni haluaisin sinisen se on kaunis väri.
Meillä on 6kk vanha vauhdikas pikkuneiti. Kuinkahan paljon suomessa mahtaa tällähetkellä olla amstaffeja? kasvattaja arvioi että päälle 300kpl. On kyllä niin mahtava ja kaunis rotu että neiti saa varmasti parin vuoden päästä veljen =)
meiltä löytyy puoltoist vuotias amstaffi poju paavo