Rupusakki

Konealalla

Luuserit kun luulee osavan ajaa motoa kun vipuja osaavat liikuttaa ja nosturi liikkuu!!Paska housut sanon minä!!!! Laatu eli työn jälki ja kustannus tehokkuus ratkaisee.Mitä sellasel kuskil tekee joka imee itteesä ja vetää vartin välein jotaki vitun gourmee eväitä naamaan!! Ja luulee olevasa mettäkonekuski!!!!!!Menköö itteesä!!!

4

1740

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minäkin555

      Kyllä minäkin pidän tauoista huolen. 45 min töitä, 15 min taukoa. Hullu se on joka tuolla 15€ tuntipalkalla ittensä särkee. Itte on kuskit ittesä ajaneet pakkorakoon, töitä olisi hullunlailla painettava. Ei jumalau... luulettekos että ne konttooritöissä painaavat yhtä niskalimassa?

      • Tekee halvemmalla

        Joo,15 egee unelmaa..jos vaikka yli 8v.harvesteri kokemus min.11.60e.Ei sitä aleta ylihinnoittelemaan pikku kummassa,miten ei kuskeja saa???Keep strog!!


    • kun luulee

      Alalla riittää kun luulee. Aivan samat perusteet
      kun ministereillä tai yrityksiä perustavilla
      minä itse miekkosilla. On pätevä ja sopiva jos
      itse luulee niin . SE riittää.

    • ddga

      empä usko .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      79
      3867
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      69
      3677
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      40
      2203
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      52
      2169
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2054
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      51
      1746
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      27
      1429
    8. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      115
      1173
    9. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      105
      1109
    10. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1089
    Aihe