kyssä!

kauan menee ottaa str 60-70 ja attack 49-60 giant spidereillä? jos on parempia paikkoja kouluttaa noi statsit niin kertokaa ihmeessä!
1438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omasta mielestäni tehokkain kehityspaikka on stronghold of securityn toisen kerroksen zombiet (30, 44 ja 53 lvl) Noita 30 levelin zombieta on monta kappaletta heti siinä 2. kerroksen alussa (ruokaa ei tarvitse lähes yhtään, osuvat huonosti) ja siinä itse otin str, def ja attack 40-50 todella lyhyessä ajassa. Toimii tehokkaammin vielä paremmilla levuilla :) suosittelen. Itse aion ottaa siinä seuraavaksi strenghtin lvl 52 ----> 65

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


the_goth_girl kirjoitti:

kauan menee ottaa str 60-70 ja attack 49-60 giant spidereillä? jos on parempia paikkoja kouluttaa noi statsit niin kertokaa ihmeessä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu