Syöpälääke vaurioittaa aivoja

No nyt selvisi miksi meikäläisen korvien välissä heittää niin paljon.

http://www.biovita.fi/suomi/index.html


Aina löytyy vastauksia kun tarpeeksi pitkään jaksaa etsiä.

Onko joku muu huomannut syöpälääkkeiden vaikuttavan korvien välykseen?
3415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on ollutkin että pää ei toimi kuten ennen sytostaatteja...ai että viiveellä vaurioittaa tosi on.
Kolme vuotta sytoista ja ainekin muisti heikkenee hitaasti mut varmasti:)

Äänestä
  • ovat niin kalliita,ja onkohan ne tutkittu tieteellisesti jotta auttaisivat?

    Äänestä

uskomaan kaikkee hömppää. mulla on paha olla joka tavalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jatta kirjoitti:

No nyt selvisi miksi meikäläisen korvien välissä heittää niin paljon.

http://www.biovita.fi/suomi/index.html


Aina löytyy vastauksia kun tarpeeksi pitkään jaksaa etsiä.

Onko joku muu huomannut syöpälääkkeiden vaikuttavan korvien välykseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu