tarttis neuvoja tohon winmx:ään... yhteys tulee ja se ilmottaa, että nyt voit etsiä ja ladata tiedostoja mutta kun pistän jotain hakuseen niin kestää, kestää ja kestää eli jokin on oltava pielessä. En myöskään pysty liittyy chattiin ku liity kanavalle namiskasta ei tapahdu mittään.
Auttakkee alottelijaa...
mulla on adsl 512/512 yhteys ja käytän zonealarmin palomuuria jos sillä on niin merkitystä.
Auttakkee alottelijaa...
mulla on adsl 512/512 yhteys ja käytän zonealarmin palomuuria jos sillä on niin merkitystä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..että liityt meihin Kazaan käyttäjiin,kyseinen Winmx ohjelma on vammainen,se oli mulla vähän aikaa,eikä sillä tee mitään.Tietenkin joku valittaa Kazaan viruksista,mutta ei ainakaan mulla ole ollut ongelmia k-liten käyttäjänä...jokunen tiedosto toki noista sadoista miljoonista saattaa olla väärin nimetty..mutta ehdottomasti paras p2p ohjelma mp3 tiedostojen imuttamiseen..http://www.k-lite.tk/
Luvat muurista läpi. tarkista asetukset. toissijainen connection toimii paremmin kuin primary pääsääntöisesti. jos linja on auki niin hakemisen pitäisi onnistua. paitsi jos haet jotain todella harvinaista mitä ei pahemmin jaossa ole. jos ei edelleenkään toimi niin kokeile uudelleen asennusta. itellä yhdessä asennuksessa meni aikoinaan joku kenolleen eikä toiminut siksi. ja kai sinulla on uusin versio? vanhat ei toimi enään.
..täältä löytyi toinen häiriintynyt winmx:sän käyttäjä..pitää olla kusipää jos sitä p2p ohjelmaa käyttää..suosittelen..http://www.k-lite.tk/
Kuka nyt kasaasta spywarea haluaisi.paska ohjelma 6kk kokomuksella.