Eilattiin.. matkat myyty??

Hei, voiko olla näin että olisin varannut viikon matkan maaliskuussa perheelle Eilattiin hotelli garden royaliin niin ei yhtään vapaana aurinko matrkoilla!!! Ainoastaan tarjosi 4 club inn hotellia kolme - tähtiä... ja rannallekkin matkaa.. noh jos näin oli että matkat jo meni niin kysyisin että minkälainen lie tuo kyseinen hotelli kun näyttää olevan vapaata joka viikolle.. ??
51137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lomamatkoilla löytyy paikkoja silloin Garden Royaliin.

Äänestä

Club Inn on mukava hotelli, hyvät palvelut ja paljon vapaa-ajan ohjelmaa sekä päivällä että iltaisin klo 21 esityksiä ja lasten disko. Oikein hyvä ja erittäin siisti hotelli lapsiperheille. Keskustaan 7 km, mutta takseja saa helposti ja bussit kulkee. Hotellilla on oma supermarket. Pikkasen isompi market on rannalle mentäessä 5 min kävelymatkan päässä. Aamiainen hotellilla lisämaksusta rinsas buffee.
Eikä rannalle ole pitkä matka, 400 m. Nähtävyyksistä Seaobservatorio ja delfinaariumi lähellä (1-2 km).

Äänestä
  • Kiitos kun vastasitte.. netin kautta oli vain clb inn hotelliin (katsoin vielä lähtiessä matkatoimistoon) ja matkatoimistossa kyseltyäni paikkoja oli myös muihin joten pääsimme garden royaliin :) Iloista ja turvallista matkaa kaikille!

    Äänestä

  • Perhe.... kirjoitti:

    Kiitos kun vastasitte.. netin kautta oli vain clb inn hotelliin (katsoin vielä lähtiessä matkatoimistoon) ja matkatoimistossa kyseltyäni paikkoja oli myös muihin joten pääsimme garden royaliin :) Iloista ja turvallista matkaa kaikille!

    Toivottavasti matka on antoisa, kerrohan kuulumisia palstalla kun sen aika on.

    Äänestä

  • Kiitos hotellin tiedoista, kuulostaa hyvälle, ollaan sinne menossa koko perheenä maaliskuussa 09!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perhe.... kirjoitti:

Hei, voiko olla näin että olisin varannut viikon matkan maaliskuussa perheelle Eilattiin hotelli garden royaliin niin ei yhtään vapaana aurinko matrkoilla!!! Ainoastaan tarjosi 4 club inn hotellia kolme - tähtiä... ja rannallekkin matkaa.. noh jos näin oli että matkat jo meni niin kysyisin että minkälainen lie tuo kyseinen hotelli kun näyttää olevan vapaata joka viikolle.. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu