Whitley Strieber

Mitä mieltä Strieberin kirjoista on nettikansa?
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hieman skifi-luonteista kirjallisuutta?
Olen pidellyt kädessäni mutten vielä innostunut lukemaan. liittyykö myös jotenkin uskonnollisuuteen?

Äänestä

Tuota, tuota... tulee hämärästi mieleen kaks: Ne ovat jo täällä! (ufo juttui) ja War Day (maailma jälkeen pommin)

Onko sama mies? Vai eri mies? Vai mitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


C.G.B.S kirjoitti:

Mitä mieltä Strieberin kirjoista on nettikansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu