Mulla tosiaankin on pieni ongelma.. Kun tykkään yhestä meijän naapuriluokan tytöstä... Siis meijän koulussa on on kaks ysi luokkaa... Mä en tiiä tykkääkö se musta.. mut kummiskin.... Niin mitä ootte mieltä jos joku sellanen jonka kaa ette haluis ruveta seurustelee tulee kysyy tai jotain vastaavaa.. Niin miten suhtaudutte..??
ongelma.../kysely
2
234
Vastaukset
- Milja
No eihän kysyminen mitään maksa,ja parempihan se on tietää totuus,kuin elää epätietoisuudessa.
Jaa-ah..Ystävällisesti vain kertoisin,että en taida pitää tyypistä ihan samalla tavalla.
Eihän siinä mitään,ehkäpä siitä alkaa joku hyvä ystävyyssuhde:) - ninja
mennä heti huomenna kysymään tai lähettää textarin/email...tai whatever !
tiiäkkö mitä ? mulla meni kaks henkilöä sillä ett mä en uskaltanu kysyy...vittu yks niistä meni väärän pojan kanssa kimppaan...se alko polttaa nuskaamaan ..kyllä vitutti että jotkut pilaavat toisia sillä tavalla mä säälin tosiaan sitä tyttöä vaikka mä tykkän siitä viel...no ihan sama siitä mutt sanaon vaan että kannattaa KYSYÄ !! jo siin ä miun neuvo..
kiitti jos jaksoitte lukee...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376