vika mbk nitrossa

Elikkä tämmöne vika nitrossa, vaihdoin nitroon 100 suuttimen ja 3.5 grammaset rullat ja teharin, nyt välillä skootteri kiihtyy ja kulkee hyvin ja välillä se rupeaa vaan pröpöttämään eikä kulje mihinkään. mikä vois olla syynä tähän ongelmaan?:D
1175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minusta liian kevyet rullat ja liian iso suutin.

Mutta vaihas vastinjousi, joku 15% jäykempi. Jos ei silloinkaan parane niin laita multivari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nitromies kirjoitti:

Elikkä tämmöne vika nitrossa, vaihdoin nitroon 100 suuttimen ja 3.5 grammaset rullat ja teharin, nyt välillä skootteri kiihtyy ja kulkee hyvin ja välillä se rupeaa vaan pröpöttämään eikä kulje mihinkään. mikä vois olla syynä tähän ongelmaan?:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu