Oon 18v ja vieläkin neitsyt. Sähellettyä on tullu jo muutamanki jätkän kanssa, mut ykskää ei oo menny loppuun asti kun ei oo saanu mua kostuun kunnolla. Onkse vaa psyykkinen juttu, ku kuitenki ittee auttaessani ei oo kostumisen kans mitää ongelmia? Toisten kanssa oikeestaa iha ymmärrettävää ku ei niitä tunteita juuri ollu, mut harmittaa tän nykysen jätkän kans ku se on todella upee ja pidän siitä paljon. Se on mulle tosi hellä ja kiltti, ja haluan sitä sikana, ja varsinki haluan et se olis se mun eka. Mua vähän nolottaa ja hävettää ku se ei pysty nauttii musta kunnolla ku oon tälläne kuivikko. Onko mun kiihottumattomuuteen syynä rakastaja vai se et en kertakaikkiaan vaan ole viel valmis?
Tää jätkä on aivan upea, saman ikänen ja sil on mahtava kroppa. Se ymmärtää mua hyvin ja pystyn nauraan sen kanssa mein söhellykselle. Ite se on paljo kokeneempi ku mä.
Kenelläkään samantyyppisiä kokemuksia?
Tää jätkä on aivan upea, saman ikänen ja sil on mahtava kroppa. Se ymmärtää mua hyvin ja pystyn nauraan sen kanssa mein söhellykselle. Ite se on paljo kokeneempi ku mä.
Kenelläkään samantyyppisiä kokemuksia?
Vastaukset 3
Vanhimmat
No ei ole samanlaisia kokemuksia kyllä,olen täysikäinen mies kylläkin.. Mutta ensimmäinen kerta on AINA sähläämistä,oli toisella kokemusta tai ei,se on semmonen psyykkinen seinä jotenkin,aivan erikoista- Mutta kannattaa olla ihan varma että haluat tälle herralle menettää neitsyytesi!?
Itse menetin 12 vuotiaana sille ihmiselle jota vieläkin rakastan..
Liukuvoidetta peliin
Sinä jännität :) Se voi olla syy :) Ja kannattaa ottaa kunnon esileikki ensin ja jos ei sittenkään tule mitään niin sitten se liukuvoide. :)