varaosat

mistä allis-chalmersiin varaosia?
6838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos koneesi on B-allis niin jenkeistä esim ebay allis haku antaa niin paljon tuloksia että täytyy tarkentaa esim allis brakes antaa vain jarru systeemejä.jos taas koneesi on esim d-270 joka on valmistettu britanniassa (tosin pitkälle sama B-malli) ja onpi mahdollisesti diiselillä joka näyttää äkkiseltää samalta kuin dextan mylly vaan ei ole niin sitten osa haku edelleen ebay mutta britannia ja ompa siellä yksi heppu joka löysi mulle runkolaakerit sen jälkeen kun kaikki varaosatoimittajat oli nostanu kädet pystyyn.mutta yhtä kaikki tarkenna kysymystäsi ihan vaikka onko kyseessä traktori vai telatraktori vai puimuri

Äänestä

Jenkeistä saa Allikseen vaikk lohkotkin tosi on!!

Äänestä
  • 270 petrooliin löytyy lohko kampiakseli,kansi ,ohjaussimpukka syyläri ym

    Äänestä

  • trahata kirjoitti:

    270 petrooliin löytyy lohko kampiakseli,kansi ,ohjaussimpukka syyläri ym

    Löytyisikö sinulta takapyörän navan laippa joka tulee isolla mutterilla akselin päähän ?

    Äänestä

  • trahata kirjoitti:

    270 petrooliin löytyy lohko kampiakseli,kansi ,ohjaussimpukka syyläri ym

    Vieläkös sinulla noita osia on?

    Äänestä

allikseen ei enää löydy kuin petroolitankki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


allis-chalmers kirjoitti:

mistä allis-chalmersiin varaosia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu