miksi kaverini ei suostu pysymään yhdynnän aikana pystyssä? Aluksi ihan hyvin menee mutta kun kumi päälle ja sisään niin minuutti on maximi. Ongelmat alkoivat noin 2 viikkoo sitten ja sitä ennen ei ollut mitään vikaa. Elämässäni on hieman ollut surua ja stressiä viime aikoina, mutta pahin stressi vaihe on ohi ja silti ei mitään tapahdu. Aamulla kaveri seisoo kuin tammi, ja yhdynnässä se lepsuuntuu ja laukeaa melkein heti. Onko siis vika mielessä ja kauan parantumiseen menee?, vai onko vika fyysisessä puolessa? Onko kokemuksia?
aamulla kyllä, mutta muuten ei..
Suaad
21235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Samaa joskus ollut ilmassa, sanotaan, että keho ei valehtele...eli mitä se voisi yrittää kertoa sinulle omasta tilanteestasi/seksuaalisuudestasi???
Aamuseisokki saattaisi johtua osin yön vapautuneista mielikuvista-niissä ehkä toteutammme itseämme aidommin...?!
Voisko olla mitään perää omassa tilanteessasi?
tervehdys!
Luulen että onpi henkisellä puolella tämä juttu nyt.Stressi painaa aína vaan päällen.Keino on lopettaa sexi nyt noi 2 viikon ajalle eikä masturboidakaan ja kelailla niitä muita juttui. Kyllä se pitäisi sitten hoitua. Jos ei niin on siihen lääketieteessä apuja. Ei saa valahtaa epätoivoon eikä ottaa liiallista stressiä tästä!