moonwalker

Niin sinä elokuvasta, olen nähnyt pätkiä siitä ja olen nähnyt että siinä on joitaikin osia MJ MUSIIKKIVIDEOISTA. MIKSI???
4379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Että ne on vaan haluttu tehä niin :D mistäpä sitä koskaan tietää MJ:n miellytyksiä et millasen se on halunnut siitä :D
Mutta et varmaan kertoo just niist musiikkivideoista myös..esim. se smooth criminal,jos oot siitä nähny osia tai jotain ja jos et ole niin muistaakseni se oli youtubessa "Michael Jackson-moonwalk 7" tai jotain :D et toi on sit aivan erinlainen versio kuin se oikia musiikkivideoon tehty versio :D
Toivottavasti sait nyt tästä ees jotain selvää :)

Äänestä
  • Moonwalker on ihan oikea leffa , siis Michaelin itse tekemä / suunnittelema : DD

    Äänestä

  • MJJ<3 kirjoitti:

    Moonwalker on ihan oikea leffa , siis Michaelin itse tekemä / suunnittelema : DD

    Niin,että ootko kenties ihan uusikin MJ:n fani?
    ainakin vaikutat siltä :) ?

    Äänestä

  • MJ-Fani jo v.2007 kirjoitti:

    Niin,että ootko kenties ihan uusikin MJ:n fani?
    ainakin vaikutat siltä :) ?

    Otsikossa näyttävänä päivänä olen tutustunut MJ:n musiikkiin serkun Mp3:sesta (Smooth criminal & Scream ) Smooth criminalista tuli sitten ehdoton suosikki biisi , mikä se on nyt , jo melkein neljän kuukauden jälkeen :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............................. kirjoitti:

Niin sinä elokuvasta, olen nähnyt pätkiä siitä ja olen nähnyt että siinä on joitaikin osia MJ MUSIIKKIVIDEOISTA. MIKSI???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu