Vaivihkaa huomasin, että vaimoni oli jo pitkään ottanut ohjat käsiinsä seksielämässämme, koskien myös muuta elämäämme. Hän määrää, koska saan, mitä saan, mitä teen.
Kaikki alkoi lomamatkallamme, missä olimme yhdessä. Vaimoni ei ollut antanut pillua pitkään aikaan ja olin toiveikas, että nyt saan. Olimme sängyssä ja hyväilin vaimoani parhaani mukaan ja kumpikin oli kiihoittunut. Jolloin vaimoni kysyi, että olisi mahtavaa, jos nuolisit pilluani. Johon kysyin, että nuoletko sitten minua tai saanko naida. Sain kielteisen vastauksen, mutta ajattelin, että jos nuolen hänelle hyvät orgasmit hän leppyy.
Nuolemisen aloitin kainaloista edeten hiljalleen kohti pillua. Vaimoni tyrkkäsi minut nopeasti pillunsa eteen ja sanoi, että tuossa on hommasi, muuta en ole pyytänyt. Eli ala nuolemaan lutkuttaja. Tein työtä käskettyä ja aloin ahmimaan vaimoni märkää pillua. Putsaa myös persereikä kuului käsky, tunge kieli sisään ja aloita. Nuolin vaimoni perseen hyvin ja sain aloittaa taas pillun nuolemisen. Vaimoni otti takaraivostani kiinni ja rupesi kiihkoissaan hankaamaan pilluaan vasten naamaani. Hetken päästä hän käski minut selälleen ja tuli päälleni. Nyt naidaan äijän naama. Hän aloitti rytmikkään ratsastuksen naamallani ja voihke ja kiihko kävi kovemmaksi kokoajan. Vaimoni pillu oli litimärkä ja hän vain kiihdytti tahtiaan, kunnes alkoi tulemaan. Hän sai mahtavan orgasmin ja tuuppasi pilluaan naamalleni orgasmin jälkimainingeissa. Tyytyväisenä hän kierähti sivuu ja sanoi, että et saa nyt edes runkata. Anna kyrpäsi vain seistä.
Kysyin, että etkö halua kyrpää. Eihän näin voi jatkua. Johon hän naurahtaen vastasi nuolija luuletko, että hän on ollut ilman kyrpää ja samalla nauroi räkäisesti. Hänellä on kolme rakastajaa ja yksi nuolija eli minä.
Mikä nuolija kysyin? Tästä lähin ainoa mitä saat tehdä on nuolla minua, putsata rakastajien spermat käskettäessä ja niinpois päin. Entäs minä sitten? Saan vain runkata, kun hän käskee. Sitäpaitsi rakastat pilluani ja se on jatkossa työsi.
Vaimo määrää
Onnellinen1
2
14916
Vastaukset
- lapsellinen tarina....
Älä vaivaudu kirjoittelemaan tänne uusia juttuja !!!
- timppa4503
Näin se meilläkin menee. Tosin minä joudun käyttään sukkahousuja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654170
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463929Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭333416Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162743Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342689En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142502Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101974IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm81119Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1441102- 80986