yaris luna ja vegan erot 04 muistaako?

Moi

Tietääkö kukaan mitkä erot oli malleissa 1.0 vvt vegalla ja lunalla vm 04.
Kiitos
2452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-04 mallihan on jo facelift, niissä ei muistaakseni ollut LineaVegaa, luna oli jokin hetken myynnissä ollut "erikoismalli", siinä oli jotain piristystä sisustassa ja saatavana muutamalla metallivärillä.
Normaalit varustetasot oli terra ja sol, mikäli sitä vegaa ei enää ollut.

Ennen faceliftiä vega oli ihan karvalakkimalli ja luna oli pykälän parempi. Lunassa oli mm. nahkaratti, mutta mitään sähköherkkuja ei ollut.

Äänestä
  • Minulla on Yaris 1.0 -04 Terra, jossa varusteet LN PW ja L1 LUNA. mm. nahkaratti audionkaukosäädöllä, keskusl, sähkölasit, kromikoristeita, nahkainen vaihdekepinpää, sumuvalot. Lähes kaikki muu paitsi ei sähköpeilejä eikä ilmastointia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


toyotai kirjoitti:

Moi

Tietääkö kukaan mitkä erot oli malleissa 1.0 vvt vegalla ja lunalla vm 04.
Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu