tuntematon

terve hierojakollegat, etenkin naiset sellaiset! Mitä teette jos teille soittaa tuntematon numero? Vastaatteko vai ette? Itse olen lakannut vastaamasta, sillä tuntemattomista numeroista soittelevat aina nämä eroottista hierontaa haluavat miehet, jotka eivät erota hierojaa seksityöläisestä. Kuinkahan yleistä tämä on? Juttelin toisen hierojan kanssa ja hän sanoi että ihan sama juttu eikä myöskään vastaa tuntemattomiin numeroihin.
51428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen saanut aika törkeitä ehdotuksia ja se syynä, että vastaa tuntemattomiin numeroihin.

Äänestä
  • Ei tod ainoastaan naisten ongelma. Itesellekki tullu etenki vanhoilta irstailta homoilta epämääräistä kyselyä. kerran jopa yksi tuli hierontaan, no lekkeri pystyssähän sillä oli kun käänsin selälleen ja rupesi ehottelemaan luonnottomia..prkl! Ois pitäny vääntää kyrpä solmuun ukkelilta niin ois halut kaikonnu..

    Äänestä

  • Mies hieroja 83 kirjoitti:

    Ei tod ainoastaan naisten ongelma. Itesellekki tullu etenki vanhoilta irstailta homoilta epämääräistä kyselyä. kerran jopa yksi tuli hierontaan, no lekkeri pystyssähän sillä oli kun käänsin selälleen ja rupesi ehottelemaan luonnottomia..prkl! Ois pitäny vääntää kyrpä solmuun ukkelilta niin ois halut kaikonnu..

    Muilla mies hierojilla samankaltaisia kokemuksia?

    Äänestä

  • mies hieroja 83 kirjoitti:

    Muilla mies hierojilla samankaltaisia kokemuksia?

    Meillä opiskeluaikoina koululle (!!!) oli tullut oppilashierontaan mies, joka halusi mieshierojan ja ryynithän se siinä hieronnassa sitten pöydälle ruikki.

    Äänestä

  • vaikka olisi tuntematon numéro.

    Useimmiten on ollut asiallinen nainen :-) Jos mies on soittanut, eikö ole suostunut antamaan numeroa esim. peruutuksen varalta, en ole ottanut asiakkaaksi.

    Tällä vikkolla oli miesasiakas, kokovartalon hierontaan. Olin vähän skeptinen kun annoin hänelle ajan, ja hän kyllä sanoi että voin ottaa häneltä housut pois kun pääsin pakaroille, kun on muutenkin mukavampi ilman ...
    Nauroin vain ja sanoin, että parempi pitää housut jalassa.
    Yritystä oli (miehen puolesta siis), mutta kun hän ymmärsi ettei mitään ekstraa tule, hän oli loppujen lopuksi ihan mukava asiakas.

    Nicehieroja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


numero soittaa kirjoitti:

terve hierojakollegat, etenkin naiset sellaiset! Mitä teette jos teille soittaa tuntematon numero? Vastaatteko vai ette? Itse olen lakannut vastaamasta, sillä tuntemattomista numeroista soittelevat aina nämä eroottista hierontaa haluavat miehet, jotka eivät erota hierojaa seksityöläisestä. Kuinkahan yleistä tämä on? Juttelin toisen hierojan kanssa ja hän sanoi että ihan sama juttu eikä myöskään vastaa tuntemattomiin numeroihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu