Rieju rrx

onko mitään vikoja teillä ollu. tai pitääkö koko ajan käyttää huollossa.

miten saapi kulkee sen 80-85 ton ?

paljo kulkee jos ottaa kuristuksen alkukäyrästä ja isomman suuttimen..
3319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mulla oli tuomonen iha romu oli hajos 120 kohalla vaihelaatikko vein moponi liikkeesseen ja vaihtoin keewaysen toimii kuin raketti

Äänestä
  • joo voe vittu että onhi.. se menee takuuseen..

    sanokaa miten viritätte?
    onko sähkösesti viritetty siis 08 mallia

    Äänestä

  • joo kyllä ne kestää iha hyvin ja riippu mikä malli. 08 ja 07 niissä on rajotettu cdi poksi nii kulkee sen 65 kurittomana ja isommalla suuttimella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


riejurrx kirjoitti:

onko mitään vikoja teillä ollu. tai pitääkö koko ajan käyttää huollossa.

miten saapi kulkee sen 80-85 ton ?

paljo kulkee jos ottaa kuristuksen alkukäyrästä ja isomman suuttimen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu