Clio -96

Paljonko maksaisitte todella siistikuntoisesta Clio -96 jolla ajettu 130 000? Lohkolämmitintä ei ole ja talvirenkaat menevät uusiksi. Kytkinremppa ilmeisesti odotettavissa, paljonko tämä tulisi maksamaan?
3313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse maksoin viime syksynä 6000, mutta mukana oli yhdet ajamattomat ja toiset n. 20 tkm ajetut renkaat.

Lohkolämmitin on kyllä aika tarpeellinen varuste Suomessa. Kytkinrempan hinta kannattaa yrittää tinkiä myyntihinnasta.

Äänestä

se on niin viinipäissä tehty auto että en suosittele kellekään, pajalla saat olla aina.

Äänestä
  • >se on niin xxxxxxx xxxxxx auto että
    >en suosittele kellekään, pajalla saat olla aina...

    Näinhän se on: osta auto mikä vain - aina löytyy Älypää joka TIETÄÄ...

    :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sss kirjoitti:

Paljonko maksaisitte todella siistikuntoisesta Clio -96 jolla ajettu 130 000? Lohkolämmitintä ei ole ja talvirenkaat menevät uusiksi. Kytkinremppa ilmeisesti odotettavissa, paljonko tämä tulisi maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu