Pietarista nuuskaa

Saako sieltä nuuskaa vai pelkästään rajalta. Käyköhän rajalla luottokortti..?
41184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paljonko siellä vaikkapa ettantorni maksaa?

Äänestä
  • kyllä vaalimaan jälkeen heti venäjän puolella olevasta kaupasta sai ettania ja generalia. hinta n. 2 e per purkki eli 20 e torni

    Äänestä

  • "Ylähuulen ystävää" saa ainakin siitä lähetystön viereisestä tupakkikaupasta, ja muualtakin 2€/rasia 20€/majakka..

    Näillä mennään..

    Äänestä

  • snussenin miehii kirjoitti:

    "Ylähuulen ystävää" saa ainakin siitä lähetystön viereisestä tupakkikaupasta, ja muualtakin 2€/rasia 20€/majakka..

    Näillä mennään..

    mitä jos kokeilisit pitää rahaa mukana jos on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuomo33 kirjoitti:

Saako sieltä nuuskaa vai pelkästään rajalta. Käyköhän rajalla luottokortti..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu