Parga

Heip!

Voisiko joku kyseisessä hotellissa ollut kertoilla kokemuksia? Ja muutenkin, jos on antaa vinkkejä Pargasta ravintoloiden ja iltaelämän suhteen tai muuten vaan, niin olisi kiva!!!
21141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • eli siitä on vähän kävely matkaa keskustaan muttei haitannut meitä (tai majoituimme viimeksi elenassa, joka on mielestäni aika lähellä).

    Siinä on hyvä ravintola Perivoli ihan lähellä keskustaan päin. Muut varteenotettavat ravintolat onkin sitten vasta keskustassa.
    Perivolistakin löytyy googlettamalla. Ja pargasta yleensäkin (sekä nafsikasta ainakin jokunen kuva)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hotelli Nafsika kirjoitti:

Heip!

Voisiko joku kyseisessä hotellissa ollut kertoilla kokemuksia? Ja muutenkin, jos on antaa vinkkejä Pargasta ravintoloiden ja iltaelämän suhteen tai muuten vaan, niin olisi kiva!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu