Aprilia RX vm.2000

MIkä tehoputki ois paras Aprilia RX vm. 2000 ja mitä kaikkia tehoputkia tohon on olemassa? Huom. vm 2000 on se tehokkaampi pytty ja pakoaukko on 28mm ei 25mm niin kuin 2002->. ELi en haluaisi ruveta mitään sovitusholkkeja hitsailemaan.
2476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pakoaukon korkeus mitataan sylkän alkupäästä, toisekseen kelpo valmistajat yleensä ilmoittaa mihin vuosimalleihin putki on suunniteltu. Yleensä gianelli ja leovince on aika luotettavia valintoja, vince tunnetaan myös erittäin hyvänä alavääntöputkena, josta myös irtoaa hyvin huipputehoa.

Äänestä

Voisin veikkailla et turbokit o kaikkein paras:P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juippelo kirjoitti:

MIkä tehoputki ois paras Aprilia RX vm. 2000 ja mitä kaikkia tehoputkia tohon on olemassa? Huom. vm 2000 on se tehokkaampi pytty ja pakoaukko on 28mm ei 25mm niin kuin 2002->. ELi en haluaisi ruveta mitään sovitusholkkeja hitsailemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu