Haaveilkaa te yhdessä paremmasta maailmasta, jossa käyttöjärjestelmänä on Microsoft Windows 2010:nen. Pyhä käyttöjärjestelmä ei rajoitu vain langattomaan tiedonsiirtoon, vaan myös virusvapauteen, joka toisin kuin Linuxissa on askeleen muita edellä.
Olen haaveillut jo jonkin aikaa paluustanne teidän ystävälliseen propagandaltakuulostavaan Linuxsössöttäjien sekaan.
Olen haaveillut jo jonkin aikaa paluustanne teidän ystävälliseen propagandaltakuulostavaan Linuxsössöttäjien sekaan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
>Pyhä käyttöjärjestelmä...
On yhtä hyödyllinen kuin nunnan nännit tai paavin pallit.
Vaikka olisi kuinka pyhä jos ei sillä tee mitään niin se on yhtä palkitseva kuin johtokunnan kiitos.
edes hitusen parempi paikka. Nimittäin sua ei kaipaa enää edes sun entinen homppelipoikaystäväs Pentti Nelonenkaan!
Eikä sun idioottimaisia sössötyksiä jaksa kukaan lukea. Ketään ei yksinkertaisesti naurata tuo sun propagandas!
ruikutusta! Ei muuta kuin kuulaa otsikkoon!
Terve Torvi, eipä olekaan täällä aikoihin näkynyt.
Kysyn vain että kuka täällä nyt mahtaa haaveilla, hyvin turvallisen Linuxin käyttäjät vai sinä joka höpiset "ylivertaisesta" käyttöjärjestelmästä joka julkaistaan joskus 2010? Oman käsitykseni mukaan haaveet ja unelmat sijoittuvat aina paikkaan ajassa johon ei ole vielä päästy eli hamaan tulevaisuuteen tai sitten nykyhetkeen joka on vääristelty totuudenvastaisesti oman mielen mukaiseksi.
Nyt kun Windows ei vieläkään ole turvallinen niin höpinät Vistan ylivoimaisesta turvallisuudesta on jo käännetty puheiksi Windows 7:n ylivoimaiseen turvallisuuteen vuonna 2010. In your dreams!
"Olen haaveillut jo jonkin aikaa paluustanne teidän ystävälliseen propagandaltakuulostavaan Linuxsössöttäjien sekaan."
sedät eivät ole päästäneet ja ovat väkisin tunkeneet suuhusi pillereitä. Ja ikkunoissakin on kalterit.