Niin tuli se taas selväksi, etten kelpaa muille kuin Jeesukselle. Ehkä. Ja sitten kun sain unta niin näinkin unen, jossa ne paremmat ihmiset rosvos multa paksun helminauhan suoraan kaulasta. Törkeetä, että pitää nähdä tollasia negatiisivia unia ihailemistaan ihmisistä.
Illalla kun mä
2
436
Vastaukset
- henki haisee
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200805167617620_uu.shtml
Jos pystyt kuvittelemaan kuinka rikki papin lapsiuhri on tämän kaiken jälkeen henkisesti.
Lisäksi et nähtävästikään ole neliraajahalvaantunut kun pystyt kirjoittamaan nettiin. Tuskin olet rullatuolissakaan ja tuskin sinua on lapsena raiskattu. Ota vähän perspektiiviä elämääsi ja tajua kuinka hyvin asiat sinulla oikeasti on.Halvaantuneille ja muille vastaaville, on kehitetty omat apuvälineet. Joten he halutessaan päsevät kyllä nettiin. Edellinen asukas kirjoitti poskellaan ohjaten. Älä kysy miten mutta näin on .
Onneksi minua ei ole raiskattu, eikä pahemmin pahoinpidelty. Mitä ne pirulliset ämmät aikoinaan työpaikalla kun olin parikymppinen.
Kyllä monet yöt itkin ja toivoin kuolemaani. Nyt he ovat kuollet ja minä kirjoitan.
Että tälleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun694801KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1883745- 1823395
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?763175Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502899- 251984
- 241921
- 1791724
- 301676
- 431385