Onko jollakulla kokemuksia ko. yritysten palveluista? Lähinnä kiinnostaa kokoamiseen ja lisätöiden tettämiseen liittyvät kokemukset.
Keittiö.net & Mistra Oy -kokemuksia?
7
2531
Vastaukset
- pettynyt
työn jälki ala-arvoista, en suosittele missään tapauksessa!!!!!
- keittiö+kylppäri
Olen kyllä hyvin tyytyväinen! Vaikka luvattu aikataulu petti kahdella päivällä (ei ollut noitteen vika, että tilattu tuote oli tehtaalla sahattu väärin - TNC). Työ on tehty hyvin ja asianmukaisesti. Asentajan sain yhteyttä vaikka illan kiepeilla.
- Faarao221
Keittiö.netin toiminta paljastui kovaksi mainostetun statuksen jälkeen varsin amatöörimäiseksi puuhasteluksi. Kun maksu oli maksettu, palvelu loppui samalla kellonlyömällä ja täyskäännös oli täysi shokki.
En suosittele kenellekään.
- Nähnyt
Firma käyttää aluksi omaa vakioporukkaa,mutta lopuksi virolaiset miehet tekee viimeistelyn...bulvaanifirma joka kiertää verot.
- PaskapaskempiPASKIN
En suosittele missään tapauksessa!! Amätöörimäistä sähläystä alusta loppuun ja kaiken lisäksi LVIS laskussa useita satoja euroja ilmaa!
- Paskalla_on_tekijänsä
Mistake Oy
Työn jälki luokatonta.
Aikataulu venyi yli viikolla, kun jatkuvasti piti korjata huonosti tehtyä työtä, ammattilaiset tekee kerralla kunnolla.
Lisätöiden hinta tähtitieteellinen.
Kaikkiaan asennusfirmasta ei jäänyt mitään positiivista sanottavaa.
En missään nimessä voi suositella! - Anonyymi
Asiakaspalvelu on huono. Keittiön asennus kokemus ja en voi mitenkään suositella!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185828Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite845442- 1253464
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin933422- 1211201
- 571147
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301072- 45873
- 38869
- 24831