1v3kk lapsi Kreetalle.

Oltaisiin halukkaita lähtemään ensi vuoden toukokuussa Plataniakseen. Mukaan lähtee silloin runsaan vuoden ikäinen lapsi.
Mikä hotelli olisi tuon ikäiselle hyvä? Eli kunnon lapsi uima-allas pitäisi olla.
Olemme käyneet jo Plataniaksella kolmisen vuotta sitten,aikuiset keskenään. Joten nyt olisi hyvä lapsi ystävällinen hotelli haussa.
2512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moi!
Kotiuduimme just Agina Marinan Caldera Villagesta ja meillä oli mukana 6v ja puoli vuotias lapset..tykkäsimme todella hotellista ainut miinus hotellista oli altaitten kylmä vesi ainakin näin alku kesästä mutta uskon että tämä koskee kaikkia Kreetan uimaaltaita.
Todella siisti ja hieno hotelli,vähän kaukana mutta meidän 6 vuotias ei ainakaan valitttanut kertaakaan pitkästä matkasta!

Äänestä

sijaitse Plataniaksessa vaan Agia Marinassa.
Suosittelen teille omaan kokemukseeni perustuen Finnmatkojen Blue Star Caldera Bay-hotellia.
Hotellilla 2 uima-allas aluetta,joissa molemmissa pienille omat altaat.
Hotellin sijainti rannalla ja vain muutaman askeleen päässä Plataniaksen keskustasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perhe. kirjoitti:

Oltaisiin halukkaita lähtemään ensi vuoden toukokuussa Plataniakseen. Mukaan lähtee silloin runsaan vuoden ikäinen lapsi.
Mikä hotelli olisi tuon ikäiselle hyvä? Eli kunnon lapsi uima-allas pitäisi olla.
Olemme käyneet jo Plataniaksella kolmisen vuotta sitten,aikuiset keskenään. Joten nyt olisi hyvä lapsi ystävällinen hotelli haussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu