JÄRJESTELMÄ

KOKO WINDOWS XP PRO KATOSI TAI MENI JOLLAIN TAVALLA SEKAISIN KUN KOKEILIN VANHOJA ROMPPUJA JA YHDELLÄ OLI JOKU KILLDISK OHJELMA,SE AUKES JA UPS KONE TYHJÄ OMA MOKA!PYSTYYKÖ PALAUTTAMAAN JÄRJESTELMÄN VAI PITÄÄKÖ AJAA KOKO PASKA UUSIKSI?
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kovo on tyhjä.

Äänestä

KillDisk ei avaudu, se avataan.

Sinne män. ;)

Äänestä

E Killdisk itsestään käynnisty.
Ohjelmalla on noin pahanmaineinen nimi ja
menit sitten kuitenkin avaamaan sen.
Huh.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KATOSI!!!! kirjoitti:

KOKO WINDOWS XP PRO KATOSI TAI MENI JOLLAIN TAVALLA SEKAISIN KUN KOKEILIN VANHOJA ROMPPUJA JA YHDELLÄ OLI JOKU KILLDISK OHJELMA,SE AUKES JA UPS KONE TYHJÄ OMA MOKA!PYSTYYKÖ PALAUTTAMAAN JÄRJESTELMÄN VAI PITÄÄKÖ AJAA KOKO PASKA UUSIKSI?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu