uusi ripari

Uusi ripari toiminta alkaa varmaan kohta.
Ne järjestetään tytöille ja pojille erikseen, homopari saatanallisuus tarvii vahvan otteen ettei Jumalallisuus vaan pääsit esiin.
2384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

WTF?

Äänestä

Monilla on kokemuksia.Kestävät,kunnes maaksi sinun on jälleen tuleminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmaan kirjoitti:

Uusi ripari toiminta alkaa varmaan kohta.
Ne järjestetään tytöille ja pojille erikseen, homopari saatanallisuus tarvii vahvan otteen ettei Jumalallisuus vaan pääsit esiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu