Miksi en koskaan saa pesää?
Ainiin, koska kulutan kaikki illat hakkaamalla pokeria netissä. Päivälliseksi syön pizzaa kokiksella 23.30 ja lounaaksi pizzan ja kokiksen jämät. Aamupalaa en syö, koska en ole valveilla aamulla. Ainoat pirkot tapaan deitti.netissä ja runkkaan irc-gallerian alaikäisten kuvien tahdissa.
Tiedän. Kuulostaa tutulta. Ei se mitään. Elämäntyylissäsi ei ole vikaa. Saathan toki viettää aikasi miten haluat. Nyt voit kuitenkin säästää aikaa ja hoitaa runkimisen pokerin ohella. Loggaa sisään Playboy pokerille ja tarkasta pirkot. Onhan sentään mukavampi hävitä helvetin kuumille kissoille.
Pelitytöt tarjoavat myös mukavan bonuksen!
http://www.playboygaming.com?3721173|18386
Miksi en saa pesää?
pizzaa ja kolaa
0
351
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 765245
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai664663Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1254601Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381937- 871582
- 921514
- 2571476
- 3351145
- 200991
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.52943