bsplayer herjaa

Olen Kazaasta imuroinut itselleni elokuvan ja normaalisti ei tarvi kuin klikata se auki. Nyt ruutuun tulee: Can´t create direct draw surface.
Mitä teen?

Elokuva kuitenkin toimii Divxplayerissa, mut haluaisin noi tekstit bspalyerin kautta...
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luulisin että siinä on kodekki ongelma..

eli poista kaikki entiset kodekit..ja asenna ffdshow & divx & ac3 kodekit...muuta et tarvitse..ja kaikkien pitäisi näkyä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Olen Kazaasta imuroinut itselleni elokuvan ja normaalisti ei tarvi kuin klikata se auki. Nyt ruutuun tulee: Can´t create direct draw surface.
Mitä teen?

Elokuva kuitenkin toimii Divxplayerissa, mut haluaisin noi tekstit bspalyerin kautta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu