stayupit

kysyisin sellaista asiaa,kannattaako baariin laittaa aika lyhyen hameen kanssa stayup sukkia?
ajattelin oonko liian ns. halvan oloinen.Ja voisko niissä olla kiiltoa ?laitan korkkarit ja sellaisen nätin paidan
2599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos välttämättä haluat antaa itsestäsi todella halvan ja tyrkyn kuvan, niin pue ihmeessä minari ja stay-upit. Voin vannoa että ukot käy iholle ja akat kattoo nenäänsä pitkin sua ku huoraa. Mieti vielä pari kertaa ennen kuin lähdet tuollasilla vaatteilla ulos.

Äänestä
  • Vaikuttaa paljon, jos hameesi peittää stay-upit varmasti niin ne on paljon miellyttävämpi ja kätevämpi vaihtoehto kuin sukkahousut tai legginssit. Eikä huorahtavat.

    Mutta jos hameesi alta vilkkuu reunaa niin sinusta saa hieman toisenlaisen käsityksen ;>

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maaru89 kirjoitti:

kysyisin sellaista asiaa,kannattaako baariin laittaa aika lyhyen hameen kanssa stayup sukkia?
ajattelin oonko liian ns. halvan oloinen.Ja voisko niissä olla kiiltoa ?laitan korkkarit ja sellaisen nätin paidan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu