Juup, unudni EHKÄ paritteli tuossa vähän aikaa sitten, ja toivossani olisi perhe
ZLUULS!helppiä!
4
409
Vastaukset
- omistaja.
Onko sinulla poikasista kokeneet vanhemmat mukana vai teetätkö poikasia itse? Jos itse, niin oletkohan vielä opiskellut asioita tarpeeksi? Meillä on lemmikkeinä myös undulaatteja, ollut jo vuosia, emmekä vieläkään tietäisi tarpeeksi poikasten teettoa ajatellen.
- mie taas^^
Niin, minulla on ollut jo vuoden, ja vuoen olen niistä opiskellut (poikasista) ja ovat oikein kilttejä. Linnuista tideän luultavasti kaiken mahollisen, kirjaston kirjat koluttu läpi. Olen itseni mielestä (henkisesti/fyysisesti) valmis undulaattien poikasiin. Unduni ovat noin 2v. ja oikein mukavia:DDOttakaa kantaa!
- ja taas kerran...MINÄ!
Niiin, ja sitten yksi juttu, poikasille olisi tulevat omistajat jo tiedossa, olisi mahdollisuus heillä ottaa, mutta pärjäävät ilmankin, jos sitten seuraavana kesänä^^
- h m m m m
mie taas^^ kirjoitti:
Niin, minulla on ollut jo vuoden, ja vuoen olen niistä opiskellut (poikasista) ja ovat oikein kilttejä. Linnuista tideän luultavasti kaiken mahollisen, kirjaston kirjat koluttu läpi. Olen itseni mielestä (henkisesti/fyysisesti) valmis undulaattien poikasiin. Unduni ovat noin 2v. ja oikein mukavia:DDOttakaa kantaa!
vuosi tuntuu tosi lyhyeltä ajalta ! ! ! Olisiko kauheeta vielä odottaa ja opiskella lisää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647