Hajoa

Hajoa vuokra-dorka!

Heität tälläkin sekunnilla rahaa roskiin!
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis ootsä nyt ihan oikeesti tyytyväinen tilanteeseesi, vai mistä noi sun viestit kumpuaa? Ettei vain olis vähän pelko perseessä?

Äänestä

omistaminen, ai niin ethän sä oikeesti omistakkaan sitä kämppää ja sikshän sä niin hermona oot, eiks vaan???

Äänestä

tulee enemmän kuin on vuokrani,tai no,kai se sitä tuuleen heittämistä on,mutta ei väliä koska en ole muuten tyhjätasku!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuokra-dorka! kirjoitti:

Hajoa vuokra-dorka!

Heität tälläkin sekunnilla rahaa roskiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu