Kinkyä raiskausta

Maria

Olin juuri saapunut öiseltä lennolta Pariisista Helsinkiin, ja käänsin avainta lukossa. Asunnossa oli pimeää; Ville oli kaiketi jo nukkumassa. minua ei väsyttänyt yhtään, joten menin olohuoneeseen ja selasin kaapelikanavia. Yhdeltä kanavalta tuli pornoa, jossa kaksi miestä raiskasi hyvin nuorta tyttöä. Toinen nai tyttöä takaapäin ja toinen nai tätä rajusti suuhun. Tyttö yökkäili ja vikisi, lopulta hän alkoi itkemään. Ensin porno oli mielestäni ällöä ja irstasta, mutta kohta minut valtasi kiihottunut tunne. Alushousuni olivat limasta märät ja minun oli pakko työntää sormi pilluuni. Pyöritin sormeani hetken limasessa pillussani, mutta sormi oli liian pieni. Minun oli pakko saada Villen paksua kyrpää.

Hiivin makuuhuoneeseen ja riisuin itseni alasti. Painauduin Villeä vasten ja sitten menin peiton alle ja otin hänn 25-senttisen kyrpänsä suuhuni. Lutkutin sitä hetken, kunnes Ville heräsi.
- Nai mua! kuiskasin ja otin peniksen käteeni.
- Mitä vittua? Kello on 4:30 aamulla! Ville sanoi.
- Työnnä sormi mun pilluun! Nai mua, kuiskasin uudelleen.
Ville hymyili hieman: - Mitäs neidille saisi olla?
- Mitä vaan, kunhan sä teet sen kovaa ja rajusti!

Makasin mahallaan ja Ville tuli päälleni. Tunsin hänen sykkivän jättikyrpänsä pyllyäni vasten. Ilman varoitusta hän työnsi yhdellä survaisulle kalunsa niin syvälle kuin pystyi. Tunsin pilluni repeävän, ja voihkaisin, mutta halusin lisää. Ville työntyi minuun uudelleen ja häne kyrpänsä tuntui entistä suuremmalta. Tunsin, miten pillulimani valuivat reisieni sisäpintaa pitkin samalla kun Ville nai minua nopein liikkein. Ville läähätti korvaani ja nai yhä kovempaa. Yritin rauhoitella häntä ja hän hidasti tahtia viimein. Pilluni oli aivan tunnoton, eikä tuntunut enää niin hyvältä. Tahti kiihtyi taas huomattavissa määrin. Sattui aivan helvetisti, ja sanoin Villelle, että enää ei tunnu hyvältä. Hän ei kuullut valituksiani, vaan tarttui väkivaltaisesti hiuksiini ja repäisi pääni taaksepäin.
- Saatanan huora!! Sähän halusit kovaa ja rajusti?! Nyt sul ei oo mitään valittamist! Mä nain sua niin ettet kävele viikoon ja et sua vittu sattuu niin helvetisti!!
Hän tunki 30-senttiseksi paisuneen kyrpänsä joka työnnöllä pohjaan asti. Pillustani kuului lätinää, joka kiihotti Villeä entisestään. Kiimanesteet valuivat pillustani. Samassa Ville työnsi kätensä vakoni yläreunaan ja alkoi runkata limaista klitoristani. Hän teki sen niin kovakouraisesti, että se sattui kamalasti. Yritin saada hänet pois päältäni, mutta hän oli liian vahva. Suoniks kyrpä heilui litisevässä ja limaisessa pillussani ja Ville murahteli nautinnosta. Aloin huutaa ja anella armoa, mutta Ville oli kuuro huudoilleni. Hän vain tunki kyrpäänsä väkisin reikääni, ja hiplasi klittaani kivuliaasti. Tuntui, että hänen kyrpänsä olisi ollut kurkussani asti. En ymmärtänyt miksi hän teki niin, vaikka näki, että minuun sattui ja itkin. Luulin hänen jo lopettaneen, kun hän veti kyrpänsä pois. Se liukuessa ulos kuului taas litinää ja loisketta. Ville käänsi minut kovakouraisesti ja kyyneleet valuivat poskilleni. Hän työnsi kalunsa naamani eteen ja piti nenästäni kiinni, kunnes minun oli pakko avata suu. Ville survaisi kalunsa sisään ja alkoi naimaan suuhuni. Tunsin, etten saanut happea ja yökkäilin niin kuin se pornoleffan tyttö.
- Ime, saatanan huora, ime!! Nyt otat suihin oikein kunnolla!! Limaista kyrpää poskeen!! Ville huusi ja runkkasi suutani puputahtiin.
Lopulta Villen sperma täytti suuni, ja sitä valui nenästäni. Ville karjaisi nautinnosta ja nauroi.
Minua ei ollut koskaan nöyryytetty näin.

13

16464

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Maria

      Kirjoitanko lisää? Vinkkejä vastaisuuden varalle?

      • hmm...

        Kun luin tarinasi, tunsin ettei minua koskaan oltu nöyryytetty näin.


      • lottatee
        hmm... kirjoitti:

        Kun luin tarinasi, tunsin ettei minua koskaan oltu nöyryytetty näin.

        kuumia eroottisia tarinoita löydät: http://seksitarinat.adults.fi/


    • PanoMIES

      Mä ainakin diggasin. Tää ei ollut ihan niin pervo ku muut täällä kinky-osastolla.

    • Kiduttaja_M

      Oli ihan jees...yksityiskohdat tekevät
      kertomuksesta parhaimman luettavan !

      Lisää

      Kiduttaja

    • jäy!

      Vaikken voikkaan sanoa itseänä asiantuntijaksi, niin nuo tunteet vaikuttivat yliliioitelluilta ja pornokanavat eivät voi suoltaa tuollaisia filmejä niiden laittomuuden takia.
      Todellisuus pohjattomuudestaan huolimatta mukavaa iltalukemista lajityypistä kiinnostuneille.

      • huhsa

        no on on iha hyvä viel jos saat vähän paremman nii sitte on oujee!!
        enemmän yksityiskohtia..
        mutta lisää kirjoita vaa


    • india

      Ahh. Hyvä mutta liian lyhyt.

      • Ä.h.h.h.h..

        Jeshh. Varsinainen välkky tämä nicki india. Kaivaa esiin KYMMENEN VUOTTA VANHAN threadin. Wauu.u.u.u


      • Berry, H.
        Ä.h.h.h.h.. kirjoitti:

        Jeshh. Varsinainen välkky tämä nicki india. Kaivaa esiin KYMMENEN VUOTTA VANHAN threadin. Wauu.u.u.u

        Hyvät novellit eivät vanhene. Uusissa taas ei ole hyviä ollut aikapäiviin. Kiitos arkiston aarteesta, India ;)


    • Mahotonmulukku

      Tänä päivänä se mulukku on varmaan paisunut jo metriseksi.

    • Annika 56

      Humalassa katselin nettiä ja löysin sieltä sivun kun kolme vanhempaa naista pani nuorta poikaa, kyllä vanhakin nainen kiihottu katsellessa pojan "raiskausta".Kuulin kun naapurin nuori poika yöllä tuli kotiin. Menin pyytää sen yö myssylle vaikka eja rupesin i ollut kun ohut aamutakki. Kyllä tuli ja huomas että on netti auki, halus katsoo mitä olin katsonut. Siinä katseli jun pojalle tehtiin ja rupesin hyväilee munista. Sain riisuttua pojan alasti ja toteitin mitä naiset teki netissä. Kyllä teki ja pussas rintoja ja sai kunnolla pillua suuhun.

    • Mari.

      Olin kerran juhlissa nuorena ,alakerrassa kun miehet juotti niin kävivät hameen alle ja riisuva minut. Vanhat miehet innostu kun sai puristella. Panivat minut keittiön pöydälle selälleen mutten pitäen kiinni. Kyllä sai monelta vaikka toisilla oli akat yläkerrassa. Pumppasivat minua vaikka olin nuori, se kai kiihotti ukkoja. Kyllä oli käytetty olo kun viisi miestä käytti naima puuna.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1147
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      561
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      500
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      494
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      492
    Aihe