kumpi hotelli olisi mukavampi vanhemmalle pariskunnalle Phuket Orchid Resort tai Karon Sea Sands.
kumpi
hotelli
5993
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hyviä valintoja kumpikin. Orchid Resort on yksi Phuketin isoimmista hotelleista, mahtavat allasalueet ja paljon lapsiperheitä etenkin lomien aikaan. Itse menemme taas sinne, huono valinta ei ole Sea Sands myöskään, molempi parempi.
orchidacea!
orchidessa on paljon portaita, eikä yhtään hissiä.. muuten kiva hotelli mutta hiki lentää jos huone sattuu yhtään korkeemmalla oleen.. sea sandsista ei kokemuksia..:)
Puhut väärästä hotellita, kyllä on hissit joka rakennuksessa Phuket Orchid Resortissa, ellei ole sitten maaliskuun pois purettu :D
Patongin orchideaan varmasti sotket ?
Olen itse ollut vaan Sea sandissa ja mielestäni hotelli oli viihtyisä, kodikas ja siisti. Henkilökunta oli ystävällistä. Voin vain suositella. Olisin mennyt uudestaankin, mutta oli ennätetty myydä loppuun ja majoituin toiseen hotelliin, jossa myös viihdyin. Mikähän matkatoimisto nykyisin vie ko. hotelliin?