Paras teholastu passat pd 96kw koneeseen?

Niin,kellään tietoa/kokemusta asiasta..?tehon lisäys jne?Minkä firman lastu olisi hyvä ratkaisu??
2895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä PSI-tehoyksikköjä välittävän firman URL:
http://www.hm-osatuonti.fi.
Laatuun en ota kantaa kun en asiaaa tarkemmin tunne, mutta sivut ovat aika vakuuttavat...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


015 kirjoitti:

Niin,kellään tietoa/kokemusta asiasta..?tehon lisäys jne?Minkä firman lastu olisi hyvä ratkaisu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu