Oulun Narri

Miksi Oulun Narri on muka villi lännen paikka-heiluriovet-vaan mitä muuta. Viimeksi oli tarjoilija vain nainen ja loput miehiä. Ei kai pokeri tee paikasta saluunaa?
1631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

haluaa saada nyrkistä tai puukosta:)
Täällä käy oulun hulluimmat psykopaatit, koskaan ei tiedä mitä tapahtuu. Itse vannoin edellisen episodin jälkeen etten ikinä käy enää, vaikka olisi viimeinen baari maailmassa. Harmi sinänsä, koska ihan mukavat myyjät ja hieno kapakka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Klovni nro 1 kirjoitti:

Miksi Oulun Narri on muka villi lännen paikka-heiluriovet-vaan mitä muuta. Viimeksi oli tarjoilija vain nainen ja loput miehiä. Ei kai pokeri tee paikasta saluunaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu