Jees, mitä tuningia vois laittaa peltoautoon ? ei tietty mitään kallista jota ei lähimmästä varastomyymälästä sais paremminki mitä itte vois tehä ? Jonkunlaisen takaspoilerin vois tekasta, mut ois hyvä saada pientä kuvaa, mallia ja mittoja mimmosen tekis, löytyiskö ?
Tuninkia peltoautoon
6
1160
Vastaukset
- okej!
sano minkä auton ees omistat niin sit voidaan puhuu...ja voihan sitä mielikuvitustakin käyttää. =)
- Yuh
Nissan sunny 1.3gl :)
- jugi
karva nopat kun pistät niin tulee pesää
- peltorassi tuning
ja wunderbaumeja
- lol xd
mistä sais ne kun en löydä mistään
- escort rs2000
Vaikka mitä vaan. Takaspoileri toisesta autosta tai jos skilliä on nii teet ite. Korostusta jousilla tai koropaloilla. Madallusta jousilla tai sitten laikka-madallus. Teet autosta ralli auton näkösen. Maalaat, revit verhoilut ja takapenkit pois, ralli rattia kiinni ja kuppipenkit ja valjaat jos vaa on massee. Myös pyörän kaaria voit laajentaa jos on tarvetta. Luulisi että on hetkeksi tekemistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622522Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant899747Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.507687Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va936469SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906196Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m635785Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,565280Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515184HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204844Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074529