ohjelmien asentaminen..

..CD levyltä ei onnistu!
WinXP koneessa
kyseessä on läppäri HPze4417
kaksoinklikkaus ei avaa cd:llä olevaa ohjelmaa : tiimalasi vain vilahtaa ja sitten ei mitään. Toissapäivänä vielä toimi. Missähän voisi olla vika, kuka kertoisi sen minulle?
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joissakin CD-levyissä täytyy mennä Resurssienhallintaan ja klikata siellä sitä CD-aseman tunnusta jossa CD-levy on ja sieltä saat sen avattua jotta pääset asentamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asentaja kirjoitti:

..CD levyltä ei onnistu!
WinXP koneessa
kyseessä on läppäri HPze4417
kaksoinklikkaus ei avaa cd:llä olevaa ohjelmaa : tiimalasi vain vilahtaa ja sitten ei mitään. Toissapäivänä vielä toimi. Missähän voisi olla vika, kuka kertoisi sen minulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu