Eilen kävi sellainen juttu, että onnistuin jotenkin oudosti ruiskaisemaan silmääni hieman suuvettä! Se kirveli hetken, mutta meni sitten ohi. En huuhdellut vedellä tai mitään kun oli kiire ja meikkiä naamassa.
Eihän tästä mitään haittaa voinut syntyä?? Mitään vakavaa?
Tänään on silmä tuntunut hieman oudolta, mutta liekö kyseessä vaan vainoharhaisuutta...? Alkoi nimittäin pelottamaan oikein todella... :(
Apua!!
apua
1
441
Vastaukset
suosittelisin heti huomenissa ottamaan yhteyttä silmälääkäriin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733246
- 622545
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562186Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942105- 552012
- 421624
- 401610
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141293EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391218- 61113