Hessu52tuumaa on alkanut jo hallusinoimaan ja saamaan "varmoja" valemuistoja.
Taattua MI tasoa.
Taattua MI tasoa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikki pyörivät siellä valemuistojensa kera.
Gruud poistatti häntä koskeneen viestin täältä. Haaahaaa, hooohooohooo, on se pelle. "Jos väität muuta, niin valehtelet", "epäilty X on sitovasti todettu syyttömäksi", Gruudista ei ole keskustelijaksi muuta kuin omissa kuvitelmissaan. Nyt on vielä kriisi päällä seksielämässä, kun Loka saa oikeaa miestä oikeassa elämässä niin, että hetekka lyö kipinää. Mahtaa siinä pienen ihmisen pieni sielu olla kovilla kaukana kotoa.
Pahoittelen kuitenkin nimimerkkiä. Gruudista ei ole homoksi, koska homoilua on miesten touhua.
Näköjään on poistettu myös kekkosen avoin kirje. Mitähän siinä oli poistamisen perusteena? Alkaa meno olla kuin villissä lännessä.
Irlannissa punanaamaisten raavaitten miesten ahdistelema Pösilö-Gruud on mustasukkainen Lokasta, joka neuvoi olemaan yhteyksissä. Tämä innoitti itsensä monella tapaa, ja taatusti aiheesta, riittämättömäksi itsensä tuntevan Gruudin ilmoittamaan asiattomasta viestistä. Samalla hän taas, ties kuinka monennen kerran, paljasti älyllisen rajallisuutensa. Vahinkohan oli jo tapahtunut, ei ole mitään merkitystä, vaikka viesti olisi jäänyt sadaksi vuodeksi miljoonien ihmisten luettavaksi.
Kyllä mä murha.infolaisista Lokan haluaisin ensimmäittenä nähädä. Mielikuva ei voi heittää niin paljoa, älykkönainen. Grootilla menee nyt kilpailun puolelle. Terveisin, tietät kyllä kuka.