Piti purkaa 60-luvulla rakennetun talon kahitiiliseinää remontin yhteydessä ja nyt pitäisi muurata se takaisin. Tiilet on saumattu aikoinaan siniharmaalla laastilla, jollaista ei nykyisistä muurauslaastien värikartoista löydy. Saakohan mistään laastia värimallin mukaan tai väriaineita, joista voisi itse sekoitella?
Värillinen muurauslaasti
Remppaaja_mies
2
1401
Vastaukset
- oi Eikka oi Eikka
Maalikauppaan.!
- Rautakkartellit
Vain weber vetonit on sellainen, mutta rautakaupoista ei löydy vaikka mainostetaan. Pitää mennä viroon että saa valikoimas
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61093